Ładowanie...

Tutniej rocznika 2005 w Szemudzie

Turniej w Szemudzie od godz 11:00 w niedzielę 08.12.2013r  zbiórka na 12:00 !!!

Hala widowiskowo ­ sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4

Organizator przychylił się do naszej prośby, dzieci mają przygotowanie do komunii i możemy przyjechać na godz 12:00. Młodsi rocznik 2006 przyjeżdża na 10:30

POWOŁANI:

Grządziel Filip, Rewers Szymon, Ryciak Patryk, Pączek Krzysztof, Sikora Tymon, Luks Michał, Łajewski Marcin, Gaffke Bruno, Stępiński Szymon, Kośnik Daniel, Sikora Wiktor, Zieman Dawid, Blacho Szymon.

wpisowe na turniej od zawodnika na turniej 16 zł dla organizatora

I. ORGANIZATOR TURNIEJU

1. Organizatorem turnieju jest Wejherowska Akademia Piłki Nożnej „Błękitni” Wejherowo

II. TERMIN I MIEJSCE TURNIEJU

1. Termin : 8 grudzień 2013 od 11.00 do 16.00

2. Miejsce : Hala widowiskowo ­ sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4

3. Obecność drużyn należy zgłaszać do 01.12.2013

III. UCZESTNICY TURNIEJU

1. Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Szemud jest przeznaczony dla drużyn złożonych z  dzieci

urodzonych w roku 2005 i młodszych

2. W turnieju może wziąć udział  najwyżej 10 drużyn podzielonych na dwie grupy po 5 zespołów

3. Każda drużyna maksymalnie może liczyć 10 zawodników i posiadać dorosłego opiekuna (trenera), który jest odpowiedzialny za zachowanie swoich zawodników podczas trwania turnieju.

4. Trener drużyny przed turniejem potwierdza swoim podpisem na karcie zgłoszenia (załącznik nr 1) tożsamość

dzieci, wiek dzieci, posiadanie aktualnych badań lekarskich oraz posiadanie zgody rodziców na udział dziecka w turnieju.

5. Koszt uczestnictwa w turnieju dla jednej drużyny wynosi po 16 zł od zawodnika

IV. ZASADY GRY

1. Czas gry: mecz trwa 8 minut bez przerwy, czas gry może być zatrzymany decyzją sędziego

2. Rzut autowy wykonuje się nogą z właściwego miejsca przy linii bocznej boiska jako rzut wolny pośredni.

3. Rzut rożny wykonuje się z właściwego narożnika boiska jako rzut wolny bezpośredni.

4. Rzut karny wykonuje się z linii 7 metrów.

5. Ilość zawodników jednej drużyny przebywająca na boisku to 5 + bramkarz.

6. Za faule i nieodpowiednie zachowania na boisku, jak i poza nim, sędzia może zastosować karę wykluczenia zawodnika z boiska na 1,2 lub 3 minuty.

7. W trakcie gry obowiązuje zakaz wślizgów.

8. Zmiany mogą być dokonywane systemem hokejowym (tzw. zmiany lotne)

V. PUNKTACJA

1. Za zwycięstwo w meczu grupowym – 3 punkty

2. Za remis w meczu grupowym – 1 punkt

3. O miejscu w tabeli decydują kolejno :

­ liczba punktów,  wynik meczu bezpośredniego, różnica bramek losowanie przeprowadzone przez organizatora Jeśli trzy lub więcej zespołów mają taką samą liczbę punktów bierze się pod uwagę małą tabelę utworzoną na podstawie wyników pomiędzy zainteresowanymi drużynami

4. W meczach półfinałowych, oraz meczach o 1 i 3 miejsce w turnieju w przypadku remisu zwycięzcę wyłania się za pomocą serii 3 rzutów karnych. Jeżeli ta seria nie przyniesie rozstrzygnięcia, karne strzela się do pierwszej pomyłki. W pozostałych meczach o miejsca zakończonych remisem, nie wykonuje się rzutów karnych, drużyny zajmują ex­equo to samo miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju.

15:30 – 15.38 – finał

15:40 – 16.00 – zakończenie turnieju, rozdanie nagród.

Podział na grupy a także szczegółowy harmonogram turnieju zostanie wykonany w dniu 5 grudnia i