Akademia Piłkarska Orzeł Gdynia - strona nieoficjalna

Arka Gdynia Dolkan Ząbki
Ładowanie...

Obóz Rumia 2012

Obóz - Zgrupowanie sportowe w Rumi:

Harcerski Ośrodek Centrum Przygody Rumia ul. Włókiennicza 14a

Trenowaliśmy na hali, orliku i pływaliśmy na basenie pływackim.

Dzień rozpoczynaliśmy od porannego rozruchu i podziału zadań. Trenerzy przedstawiali kolejne szczegółowe plany dnia.

W sobotę o godzinie 19:00 do 20:30 rozegraliśmy mecz sparingowy grupy młodszej i starszej w PUCKU z Jaguarem Gdańsk.

Bardzo szybka gra, bardzo wysoki poziom spotkania. Zagraliśmy ze starszymi rocznikami Jaguar Gdańsk i znacznie dłużej trenującym co w poszczególnych elementach było widać. Jestem bardzo miło zaskoczony wielką walecznością. Na treningu każdy z trenerów obserwował grę poszczególnych zawodników. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Orzeł Gdynia mają bardzo duże możliwości, które poparte sumienną pracą zaowocują dobrymi wynikami.

W niedzielę wieczorem 17 lutego, w ośrodku odbyło się spotkanie kominkowe od godz 19:00 do 20:30.

Wspólne oglądaliśmy zdjęcia z obozu, było pieczenie kiełbasek przy kominku  , napoje ,na spotkaniu było dwóch Harcmistrzów jeden grał na gitarze i było wspólne śpiewanie piosenek harcerskich przy gitarze.

Bardzo ładny ośrodek, malowniczo usytuowany, Pokoje 2 - 4 osobowe.

Obiekty sportowe bardzo ładne. W hotelu pokoje ładne, stołówka duża. W sali konferencyjnej oglądamy materiały szkoleniowe. Bardzo dobre jedzenie.W poniedziałek odbył się chrzest obozowy-zdjęcia w galerii.

Ostatniego  dnia wybraliśmy się do multikina na film Zambia.

Już wkrótce więcej szczegółów. Zostało zrobionych prawie 1000 zdjęć wybrane zamieścimy w galerii.

pon.

Brak aktywnych ankiet.