Akademia Piłkarska Orzeł Gdynia - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Witamy na stronie klubu Akademia Piłkarska Orzeł Gdynia

• autor: orzelgdynia, 2012-11-17 00:25

Akademia Piłkarska Orzeł Gdynia powstała w celu nauczenia i doskonalenia gry w piłkę nożną.

Koordynatorem Akademii Piłkarskiej jest Sławomir Kwiatkowski zawodnik  obecnie  trener piłkarski.

Trener Sławomir Kwiatkowski jest zawodnikiem grającym w I lidze amatorska NL6.

Trenerzy  Akademii  dbają o prawidłowy rozwój sportowy, oraz piłkarski zawodników. Trenerzy wspólnie dobierają odpowiednie ćwiczenia  zgodnie do wieku i umiejętności. Zawodnicy uczestniczą w turniejach i meczach sparingowych, wyjeżdżają na obozy sportowe.

Trener Sławomir Kwiatkowski ściśle współpracuje z Gdyńskimi Klubami wykorzystuje doświadczenie nabyte w pracy  w  Śląsku Wrocław, Polonii Gdańsk, Stoczniowcu Gdańsk, Bałtyku Gdynia, Checzy Gdynia oraz obecnie Arce Gdynia.

Testy sprawności i techniczne układane są w oparciu o materiały  pozyskane ze znanych klubów ligowych kraju i świata. Akademia Piłkarska ma przygotować dzieci fizycznie i piłkarsko do gry w piłkę nożną, pragniemy dać szczęście dzieciom i razem z zawodnikami stworzyć fajny zespół. Dziękuję rodzicom za pomoc i cierpliwość oraz włożoną pracę w nasze dzieci.

Zajęcia prowadzone są w Gdyni przy Szkole Podstawowej nr 16 (sztuczna murawa, sala sportowa)

oraz przy Szkole Podstawowej Nr 40 przy ul. Rozewskiej 33 ( hala sportowa)

Treningi, mecze, sparingi odbywają się również na obiektach GOSIR Gdynia na sali gimnastycznej i boiskach szkolnych. Dotychczasowo trenowaliśmy na halach Akademii Morskiej oraz w Balonie na ul.Wejherowskiej.

Zainteresowane osoby pragnące prosimy o kontakt telefoniczny z trenerem Sławomirem Kwiatkowski

tel. 661-501-828

autor: ~uks.iskra gdynia - życzliwy sąsiad. 2013-01-24 18:06:28

avatar Powodzenia i wytrwałości w działalności.

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.